FIERCE FRFP7PRC22BU TW RIVALFP 7MMPRC 22 BLKU
Mfg Item #: FRFP7PRC22BU
(No reviews yet) Write a Review
Local taxes included (where applicable)
SALE
Adding to cart… The item has been added
Capacity 3+1
Receiver Material Steel
Action Bolt
Barrel Length 22"
Barrel Length Range 22" to 22.99"
Hand Right Hand
Muzzle Radial Muzzle Brake
Caliber 7mm PRC
Safety 2 Position Manual Safety Lever
Stock Description Fierce Tech C3 w/Adj Cheek Piece
Barrel Description Match Grade Steel
Trigger Adjustable Bixn Andy
Twist 1:8"