FIERCE FRFP7PRC20BBO TW RIVALFP 7MMPRC 20 BLKO
Mfg Item #: FRFP7PRC20BBO
(No reviews yet) Write a Review
Local taxes included (where applicable)
SALE
Adding to cart… The item has been added
Trigger Adj Bix'N Andy
FireArm yes
Stock Finish Group Digital Camouflage
Stock Description C3 w/Adj Cheek Piece
Barrel Length 20"
Barrel Length Range 20" to 20.99"
Barrel Description Match Grade
Capacity 3+1
Receiver Material Steel
Action Bolt
Hand Right Hand
Muzzle Radial Muzzle Brake
Caliber 7mm PRC
Safety 2 Position Lever
Twist 1:8"