FIERCE FCRFP7PRC22BR CRB RIVALFP 7MMPRC 22 BLDR
Mfg Item #: FCRFP7PRC22BR
(No reviews yet) Write a Review
Local taxes included (where applicable)
SALE
Adding to cart… The item has been added
FireArm yes
Trigger Bix'N Andy Adjustable
Barrel Description Match Grade Threaded
Stock Description Adj Cheek Riser
Capacity 3+1
Safety Two-Position
Receiver Material Steel
Action Bolt
Barrel Length 22"
Sights None
Barrel Length Range 22" to 22.99"
Hand Right Hand
Stock Finish Group Black
Muzzle Radial Muzzle Brake
Caliber 7mm PRC
Twist 1:8"