FIERCE ROG280AI24BRS CBRG 280ACK 24 SB/SNORA
Mfg Item #: ROG280AI24BRS
(No reviews yet) Write a Review
Local taxes included (where applicable)
SALE
Stock Finish Group Digital Camouflage
Weight Range 5 lbs to 5.99 lbs
Barrel Description Hand Lapped/Match Grade Threaded
Trigger Adjustable Bix'N Andy Dakota
Stock Description Fierce Rogue
Caliber 280 Ackley
Barrel Length 24"
Capacity 3+1
Barrel Length Range 24" to 24.99"
Receiver Material Steel
Hand Right Hand
Muzzle Radial Muzzle Brake
Twist 1:8.50"