FIERCE ROG65CM18BRS CBRG 65CRD 18 SB/SNORA
Mfg Item #: ROG65CM18BRS
Stock Finish Group Digital Camouflage
Barrel Length Range 18" to 18.99"
Weight Range 5 lbs to 5.99 lbs
Barrel Description Threaded
Capacity 3+1
Receiver Material Steel
Action Bolt
Stock Description Fixed
Sights None
Hand Right Hand
Muzzle Radial Muzzle Brake
Barrel Length 18"
Weight 5.80 lbs
Safety Lever
Caliber 6.5 Creedmoor
Trigger TriggerTech Adjustable
Twist 1:8"