Fierce Firearms ROG308WIN20BF Carbon Rogue 308 Win 4+1 20" Carbon Fiber Barrel, Black Cerakote Steel Rec, Forest Camo Rogue Stock
Mfg Item #: ROG308WIN20BF
Stock Finish Group Digital Camouflage
Weight Range 5 lbs to 5.99 lbs
Barrel Length 20"
Barrel Length Range 20" to 20.99"
Barrel Description Threaded
Twist 1:10"