FIERCE FCTRXP7PRC22MM CT RVLXP 7PRC 22 3 MBTR
Mfg Item #: FCTRXP7PRC22MM
(No reviews yet) Write a Review
Local taxes included (where applicable)
SALE
Stock Finish Group Digital Camouflage
Capacity 3+1
Action Bolt
Barrel Length 22"
Barrel Length Range 22" to 22.99"
Hand Right Hand
Muzzle Radial Muzzle Brake
Caliber 7mm PRC
Safety 2 Position Manual Safety Lever
Stock Description Fierce Tech C3 w/Adj Cheek Piece
Trigger Adjustable Bixn Andy
Barrel Description C3 Carbon Fiber
Twist 1:8"