FIERCE ROG300WIN20BRS CBRG 300WN 20 SB/SNORA
Mfg Item #: ROG300WIN20BRS
Stock Finish Group Digital Camouflage
Weight Range 5 lbs to 5.99 lbs
Barrel Length 20"
Barrel Length Range 20" to 20.99"
Caliber 300 Win
Barrel Description Threaded
Weight 5.80 lbs
Capacity 3+1
Twist 1:10"