FIERCE FRXP300WIN22SBH TWRIVLXP 300WIN 22 3 SB/HAR
Mfg Item #: FRXP300WIN22SBH
(No reviews yet) Write a Review
Local taxes included (where applicable)
SALE
Receiver Material Titanium
FireArm yes
Stock Finish Group Digital Camouflage
Caliber 300 Win Mag
Capacity 3+1
Twist 1:10"
Action Bolt
Barrel Length 22"
Barrel Length Range 22" to 22.99"
Hand Right Hand
Muzzle Radial Muzzle Brake
Safety 2 Position Manual Safety Lever